19. Konferencja Recykling zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego

19. Konferencja Recykling zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego

Rejestracja

Udział stacjonarny w konferencji
Rejestracja zakończona: 01.04.2025 10:00
1 390,00 PLN + VAT
1 709,70 PLN brutto
zakończona

Opis wydarzenia

19.  Konferencja Recykling zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego, 2-3.04.2025 r., Częstochowa

Udział stacjonarny obejmuje:
  • uczestnictwo w wykładach,
  • komplet materiałów konferencyjnych i promocyjnych,
  • dostęp do prezentacji prelegentów,
  • wyżywienie w dniach 2-3.04.2025 r. (2.04.2024 r. – przerwa kawowa, lunch, kolacja bankietowa; 3.04.2025 r. - poczęstunek podczas wyjazdu technicznego)
  • udział w imprezach towarzyszących
  • udział w wyjeździe studyjnym 

Udział stacjonarny nie obejmuje kosztów zakwaterowania.

Termin i miejsce

Rozpoczęcie:
02.04.2025 10:00
Zakończenie:
03.04.2025 13:00

Częstochowa

Pokaż na mapie

Strona wydarzenia:
https://zsee.abrys.pl

Organizator

Abrys Sp. z o.o.

Daleka 33

[email protected]

881 932 976
Pokaż mapę...
pl